Contact Us: +9 (0212)694 9900      
E 5 yanyol no 66, 34740 Avcılar, Location Map

Custom Bar Title

CNR IMOB 2017 İSTANBUL MOBİLYA FUARI İÇİN OTEL Mİ ARIYORSUNUZ?

GRAND AVCILAR OTEL

Adres:E 5 yanyol no 66, 34740, Avcılar, Istanbul
Telefon: +9 (0212)694 9900
Faks: +9 (0212)695 8695
Email: info@grandhotelavcilar.com

cnr expo

OTEL ANASAYFA

Dünya İMOB Fuarı’nda Buluşuyor

Bu yıl 13üncüsü düzenlenecek olan CNR İMOB Mobilya Fuarı’na, dünyanın dört bir yanından VIP alım heyetleri geliyor. Aralarında özellikle Almanya, Avusturya ve İsviçre’nin de bulunduğu 14 Avrupa ülkesinin B2B alım heyetlerinin yanı sıra, Suudi Arabistan ve Katar’dan gelecek heyette katılımcı firmalar için kontrat mobilya proje sunumları gerçekleştirecek

CNR EXPO kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve Türkiye mobilya sektörünün çatı örgütü MOSFED (Mobilya Dernekleri Federasyonu) iş birliğiyle, T.C. Ekonomi Bakanlığı ve İstanbul İhracatçı Birlikleri (İİB)’nin desteği ile düzenlenen İMOB, UR-GE Projeleri desteği ile davet edilen, aralarında mobilya sektörünün lider ülkelerinin de bulunduğu 74 ülkenin VIP alım heyetlerini ağırlayacak. Bu sayede katılımcı firmaların bölgesel iş yoğunluğu, pazarlama, markalaşma ve ihracat alanlarında büyük mesafe kat etmesini sağlanacak.

TÜRKÇE ANASAYFA

CNR EXPO tarafından organize edilen 13. CNR IMOB Fuarı’na Batı Avrupa’dan Almanya, Avusturya, İsviçre, Belçika, Romanya, Yunanistan, Polonya, İtalya, Doğu Avrupa’dan Slovenya, Slovakya, Makedonya, Arnavutluk, Bosna-Hersek, Sırbistan, Kosova, Körfez Ülkeleri’nden Suudi Arabistan, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Umman, Kuveyt, Ortadoğu’dan Lübnan, Ürdün, Irak, İran, Kuzey Afrika’dan Fas, Mısır, Cezayir, Tunus, BDT (Bağımsız Devletler Topluluğu)’den Rusya, Gürcistan ve Azerbaycan’ın da aralarında bulunduğu toplam 74 ülkenin profesyonel sektör temsilcileri katılım gösterecek.

Suudi Arabistan ve Katar’dan gelen otel, otel zincirleri, kamu kurumları ve hastane yatırımcıları, İMOB’a katılan kontrat mobilyacılarına projelerinin sunumlarını yapacaklar. Körfez ülke yatırımcılarıyla organize edilecek olan bu kontrat proje sunumları ile katılımcı firmalar ticari amaçlar için kullanılan iç ve dış mekanlara toplu ürün satışında bulunacaklar.

TÜRKÇE ANASAYFA

Özellikle Almanya, Avusturya ve İsviçre’nin aralarında bulunduğu 14 Avrupa ülkesinden gelecek VIP alım heyetleri; fabrika sahipleri, zincir mağaza yöneticileri, toptancılar gibi büyük alıcı gruplarından oluşuyor. Bu grup, temsil ettikleri kurumlar için toplu alımlar gerçekleştirerek İMOB stantlarını oldukça hareketlendirecek.

İMOB bu yıl aralarında Rusya, Gürcistan ve Azerbaycan’ında bulunduğu BDT (Bağımsız Devletler Topluluğu) ülkeleri için özel pazarlama faaliyetleri ve ziyaretçi çalışmaları gerçekleştiriyor. Özellikle Rusya’dan davet edilen VIP alım heyetleri sayesinde İMOB’un işlem hacminin daha da artırılması hedefleniyor. Siyasi kriz nedeni ile daralan bu pazar, iki ülke arasında sağlanan anlaşma ile İMOB’da oldukça hareketlenecek.

Türkiye’nin dış ticaret fazlası veren ender sektörlerinden biri olan mobilya endüstrisi üretim, tasarım, pazarlama ve dünya piyasasında söz sahibi olma hedeflerine bu yıl 24-29 Ocak 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan 13. CNR IMOB İstanbul Mobilya Fuarı ile biraz daha yaklaşmış olacak. Her yıl üzerine değer katarak kendi alanında liderliğini devam ettirip organizasyonlarını hayata geçiren İMOB, bu yıl dünyaya her zamankinden daha fazla açılacak.

GRAND AVCILAR OTEL

Adres:E 5 yanyol no 66, 34740, Avcılar, Istanbul
Telefon: +9 (0212)694 9900
Faks: +9 (0212)695 8695
Email: info@grandhotelavcilar.com

GRAND AVCILAR OTEL TÜRKÇE SAYFA İÇİN TIKLAYIN